Szczecin, Dąbie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 250 PLN
Powierzchnia
10 001 m2

Działka komercyjna o powierzchni 10 001 m2 położona na osiedlu Dąbie. Działka w pełni uzbrojona. Droga dojazdowa asfaltowa. Atutem oferty jest lokalizacja bardzo bliska odległość do drogi krajowej A6;S3 Według MPZP przeznaczenie działki zabudowa usługowo-­produkcyjna oraz składy i magazyny, z dopuszczeniem wprowadzenia mieszkania funkcyjnego. Dopuszcza się usługi m.in. w zakresie:
a) działalność socjalna i administracyjna związana z organizacją produkcji,
b) handel w lokalach o powierzchni sprzedaży do 2000 m2,
c) obsługa firm i klientów,
d) rzemiosło,
e) gastronomia,
f) logistyka i obsługa pojazdów, transport,
g) przetwórstwo spożywcze
Maksymalna wysokość zabudowy o charakterze stałym: 3 kondygnacje nadziemne, do 15,0 m; Maksymalna wysokość zabudowy o charakterze tymczasowym: 1 kondygnacja nadziemna, do 9,5 m;
Maksymalny udział powierzchni zabudowy w granicach działki budowlanej: 40 %;

Polecam ze względu na super lokalizację oraz cenę!
Zapraszam na prezentację!

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 15
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny usług, Tereny wielofunkcyjne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Market Nieruchomości Beata Kusiak, Józef Kusiak Sp. J.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!