Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
500 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
9

Na wynajem!

Komfortowy dom w zabudowie jednorodzinnej w Goleniowie, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy blisko stadionu i parku w Goleniowie. Jednocześnie ze świetną komunikacją z Goleniowskim Parkiem Przemysłowym.

Powierzchnia użytkowa: 200 m2
Cena ofertowa: 510 zł/ osoba.

Dom przygotowany na wynajem dla 25 osób, wszystkie pokoje wyposażone w podstawowe potrzebne meble (łóżka, szafy, stoliki nocne) oraz pościel. Ilość łożek w pokjach od 2do 4 w zależności od wielkości pokoju.
Do dyspozycji domowników pozostają 2 w pełni urządzone kuchnie, 3 łazienki z prysznicem, podwórko przy domu.

Media:
- piec gazowy do ogrzewania i podgrzewania wody;
- energia elektyczna;
- kanalizacja.

Preferowany sposób rozliczenia mediów - przepisanie na najemcę rachunków.

Czynsz za osobę/ 1 msc - 510 zł

Zapraszamy na prezentację.

  • Materiał: Bloczki
  • Dach: Papa
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Internet: Tak
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!