Rokita

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
269 000 PLN
Powierzchnia
81,50 m2
Liczba pokoi
3

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej w Rokicie/k Przybiernowa.

Powierzchnia użytkowa: 55,7 m2
Powierzchnia całkowita (w tym pomieszczenia gospodarcze ) 105,8 m2

Powierzchnia działki: 688 m2

Dom wybudowany w latach 20 XX wieku, bardzo dobrze utrzymany. 4 lata temu wymienony został dach, kominy oraz zostało wykonane docieplenie budynku. Powierzchnia działki- 688 m2. Powierzchnia zabudowy domu to około 70 m2. Na działce wieloletnie nasadzenia bardzo ładnie utrzymane, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. W części ogrodu wydzielone miejsce na warzywniak.

Nieruchomość składająca się z parteru i piętra z podpiwniczeniem. Na parterze znajduje się: duża kuchnia z oknem i zabytkową westfalką na drewno. Z kuchni wejście do salonu, pokoju i piwnicy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze z miejscem na piec i łazienka.
Z korytarza głównego prowadzą również schody na piętro. Tam znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze i korytarz.

Parter:
- salon- 16 m2
- pokój- 8,7 m2
- kuchnia 1- 13,4 m2
- kuchnia 2- 5,8 m2
- łazienka- 8 m2
- przedpokój- 3,7

Piętro:
- pomieszczenie gospodarcze- 13,4 m2
- pomieszczenie gospodarcze- 4,2 m2
- korytarz- 8,2 m2

Piwnica:
- 13,2 m2

Media:
- CO własne- piec na drewno/ węgiel;
- prąd;
- woda- hydrofor, ciepła woda podgrzewana elektrycznie;
- gaz- przy budynku;
- kanalizacja - szambo;

Lokalizacja:
piękne miejsce dla wielbicieli przyrody, a także tych którzy szukają miejsca do życia w cichym i ustronnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy las i łąki. Położenie 4 km od Przybiernowa, 30 km od Goleniowa - z łatwym dojazdem do drogi ekspresowej Szczecin- Świnoujście.

Cena ofertowa: 269 000 pln.

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!