Krępsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
449 500 PLN
Powierzchnia
79,15 m2
Liczba pokoi
4

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Krępsku. Na dużej działce o powierzchni 4000 m2. plus w osobnej lokalizacji 3000 m co w sumie stanowi 7000 m2.

Dom o powierzchni 79,15 m2, na który składają się:

- 3 pokoje,
- kuchnia,
- przedsionek,
- łazienka,
- poddasze (z możliwością adaptacji).

Oprócz domu na działce o powierzchni 4000 m2 znajdują się również pomieszczenia gospodarcze tj. stodoła, komórka oraz garaż blaszany 4x6 m2.

Działka położna w cichej i spokojnej okolicy, granicą działki z jednej strony jest las. Istnieje możliwość podziału działki na trzy mniejsze.

Krępsko położne jest na trasie alternatywnej nad morze. Odległość od Goleniowa to około 8 km, Stepnica odległość 12 km. W miejscowości znajduje się szkoła oraz sklep.

Zapraszamy na prezentację!

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Blacha
  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Prąd: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!