Przemocze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
280 000 PLN
Powierzchnia
56,30 m2
Liczba pokoi
2

Na sprzedaż!

Oferujemy Państwu mieszkanie w domu dwurodzinnym o powierzchni 56,3 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Przemoczu około 15 km od Goleniowa, 20 km od Stargardu oraz z dobrym dojazdem do drogi S3 w kierunku Szczecina.

Mieszkanie składa się z:

- przedsionka,
- przedokoju,
- łazienki z wc,
- kuchni,
- sypialni,
- pokoju dziennego.

Atutem nieruchomości jest duża działka o powierzchni 3263 m2 skłdająca się z dwóch odrębnych nieruchomości, aktulanie oddzielona plotem druga działka może stanowić przedłużenie ogrodu. Na działce przynależnej do domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze o powierzchni około 90 m2 aktualnie zagospodarowane jako dwustanowiskowy garaż.

Zapraszam na prezentację!

#goleniow #stargard #szczecin #nieruchomosci #dom #domnaspzredaz #nieruchomoscizachodniopomorskie

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!