Żdżary

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
485 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
5

Oferta na sprzedaż!

Wolnostojący dom położony w okolicy Goleniowa - z bardzo dobrym dojazdem zarówno do samego Goleniowa jak i do trasy Szczecin- Świnoujście.

Powierzchnia użytkowa: 200 m2
Powierzchnia działki: 1070 m2

Dom parterowy, wybudowany wg. indywidualnego projektu. Aktualny stan nieruchomości- surowy zamknięty.
Wybudowany z bloczków Ytong Energo 300, w technologii energooszczędnej. Instalacja przygotowana do podłączenia paneli fotowoltaicznych. Dachówka ceramiczna w kolorze czarnym. Do budynku dorowadzona została instalacja elektryczna i wodna/kanalizacyjna.

Nieruchomość została podzielona na dwie strefy dzienną i sypialną.

STREFA DZIENNA:
- przestronny salon z wyjściem na taras- 50 m2,
- kuchnia - 40 m2,
- jadalnia,
- hall,
- łazienka z wc.

STREFA SYPIALNA:
- 5 sypialni,
- hall,
- łazienka z wc.

Zapraszam na prezentację!

  • Materiał: Ytong
  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Liczba tarasów: 1
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Prąd: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!