Goleniów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
419 000 PLN
Powierzchnia
165 m2
Liczba pokoi
6

Na sprzedaż!

Oferta domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa 130 m2 po podłodze 165 m2. Zlokalizowany w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Goleniowie.

Parter:
- dwa pokoje,
- jadalnia połączona przejściem z kuchnią,
- kuchnia z wyjściem na ogród,
- łazienka.
- przedpokój.

Na piętro prowadzą drewniane schody z piękną balustradą:
- trzy duże pokoje,
- miejsce na łazienkę,
- korytarz.

Możliwość wydzielenia osobnego mieszkania na piętrze budynku, jeden z pokoi można zaadaptować na kuchnię, przygotowane miejsce na łazienkę.
W domu okna plastikowe starego typu, podłączony piec gazowy oraz piec tradycyjny.

Przynależny ogródek o powierzchni 419 m2 z wolnostojącym garażem na jeden samochód.

Cena ofertowa: 419000 zł

Zapraszamy na prezentację.

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Liczba tarasów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
Danuta Fabiniak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!