Żarnowo, Boczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
139 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
4

Dom powojenny położony na skraju wsi Żarnowo w gminie Stepnica, przeznaczony do kapitalnego remontu.
Powierzchnia domu wynosi 100 m 2, a działki 5000 m 2.
Na działce znajdują się także 2 stodoły: jedna murowana, a druga drewniana.
Dom posiada 2 kondygnacje w tym na pierwszej są 2 duże pokoje i 1 mniejszy, a na drugiej znajduje się mały pokój.
Dom wyposażony jest także w 1 kuchnię letnią 12,40 m 2 i zimową 11,20 m 2 oraz 2 duże pokoje 22 m 2 i 23,70 m 2, mały pokój 12,80 m 2, 2 małe piwnice.
W pobliżu domu jest kilka sklepów spożywczych, bar, CPN, kościół, szkoła i cmentarz.
Wieś posiada doskonałą lokalizację, jest oddalona 10 km od Wolina, niedaleko jest także Goleniów, Przybiernów i miasto nadmorskie Międzyzdroje.

Żarnowo jest częścią szlaku turystycznego, posiada liczną komunikację busową i autobusową.

Ze względu na spokój i piękną zieleń otaczającą dom i okolicę, istnieją idealne warunki na rozwinięcie działalności agroturystycznej.

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
Beata Kusiak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Market Nieruchomości Beata Kusiak Józef Kusiak SP. J z siedzibą w Szczecinie (70-352) przy ul. Ściegiennego 3/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu!